404 Not Found


nginx/1.18.0 (Ubuntu)
Słoneczna Polana Bezrzecze – E.Dom Developer

Słoneczna Polana Bezrzecze

Logo osiedla Słoneczna Polana

Nasze osiedle powstaje po zachodniej stronie Bezrzecza, na pięknym i słonecznym wzgórzu w otulinie drzew ze Starego Lasu. Ze względu na swoje walory krajobrazowe – rozciąga się stamtąd rozległy widok na pobliskie pola a niedaleko znajduje się kilka malowniczych stawów – teren ten poprzednio służył jako miejsce spacerowe dla mieszkańców Szczecina.

Osiedle „Słoneczna Polana” to idealne miejsce dla spragnionych ciszy i oddechu świeżym powietrzem, a także dla tych, którzy swoje miasto chcą mieć w zasięgu ręki (10-12 minut do centrum).

Dla Państwa przekształciliśmy to piękne miejsce w kameralne osiedle mieszkaniowe.

Teren inwestycji

Nasze osiedle jest jednym z niewielu miejsc w Szczecinie, gdzie wychodząc z psem nie poruszacie się państwo po kolejnej betonowej dżungli (a czasem takie wrażenie ma się przenosząc się z miasta na zamknięte osiedla) tylko 3 minuty od domu macie państwo możliwość rozkoszowania się bliskością przyrody. A może się też zdarzyć że przyroda sama zechce zawitać na państwa posesję (w przypadku działek sąsiadujących z lasem lub łąką).

Oferujemy kilka rodzajów domów oraz różne wielkości działek

Nasze domy na sprzedaż

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów zaprojektowaliśmy osiedle na różnych wielkościach działek, oferujemy również kilka rodzajów domów: bliźniaki  oraz domy wolnostojące.

One thought on “Słoneczna Polana Bezrzecze

Dodaj komentarz